Zastępstwa

Okres: 22.10.2018 (Pn) - 22.10.2018 (Pn)

Dzień: 22.10.2018 (Pn)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2Beyger Marek1LCBiologiaPuchałka Anna
4Beyger Marek1LDPodstawy przedsiębiorczościUczniowie przychodzą późniejGrupa języka francuskiego czytelnia.
5Beyger Marek2LDMatematykaTrąbczyńska DanutaZa nieobecny oddział II LC.
6Beyger Marek1LABPodstawy przedsiębiorczościUczniowie zwolnieni do domu
7Beyger Marek1LABWiedza o społeczeństwieUczniowie zwolnieni do domu
6Borkowska Anna3GBZajęcia z wychowawcąPietrzak JustynaPrzeniesiona ze środy.
7Borkowska Anna2LA|BIOrBiologiaUczniowie zwolnieni do domu
7Borkowska Anna2LB|BIOrBiologiaUczniowie zwolnieni do domu
8Borkowska Anna2LBZajęcia z wychowawcąUczniowie zwolnieni do domu
3Garkowska Małgorzata3GAWychowanie fizycznePuchałka Anna
4Garkowska Małgorzata2LAPedagogStawska Beata
5Garkowska Małgorzata3LAMatematykaUczniowie zwolnieni do domu
6Garkowska Małgorzata3LAMatematykaUczniowie zwolnieni do domu
7Garkowska Małgorzata2LA|FIZrGeogebraUczniowie zwolnieni do domu
1Kalińska Iwona3LA|JNKJęzyk niemieckiUczniowie przychodzą później
1Kalińska Iwona3LB|JNKJęzyk niemieckiUczniowie przychodzą później
1Kalińska Iwona3LC|JNKJęzyk niemieckiUczniowie przychodzą później
2Kalińska Iwona2LA|JNKJęzyk niemieckiUczniowie przychodzą później
2Kalińska Iwona2LB|JNKJęzyk niemieckiUczniowie przychodzą później
2Kalińska Iwona2LD|JNKJęzyk niemieckiUczniowie przychodzą później
3Kalińska Iwona1LAB|JNPJęzyk niemieckiUczniowie przychodzą później
3Kalińska Iwona1LC|JNPJęzyk niemieckiOkienko dla uczniów
3Kalińska Iwona1LD|JNPJęzyk niemieckiUczniowie przychodzą później
4Kaliński Jarosław1LABInformatykaRzepkowski MariuszPrzeniesiona z ostatniej lekcji.
6Kaliński Jarosław3LCJęzyk polskiUczniowie zwolnieni do domu
7Kaliński Jarosław3LCJęzyk polskiZastępstwow-f chł. zajęcia przeniseione.
8Kaliński Jarosław2LDJęzyk polskiUczniowie zwolnieni do domu
1Kochner Elżbieta3LA|JRJęzyk rosyjskiUczniowie przychodzą później
1Kochner Elżbieta3LB|JRJęzyk rosyjskiUczniowie przychodzą później
1Kochner Elżbieta3LC|JRJęzyk rosyjskiUczniowie przychodzą później
2Kochner Elżbieta2LA|JRJęzyk rosyjskiUczniowie przychodzą później
2Kochner Elżbieta2LB|JRJęzyk rosyjskiUczniowie przychodzą później
2Kochner Elżbieta2LD|JRJęzyk rosyjskiUczniowie przychodzą później
3Kochner Elżbieta1LAB|JRPJęzyk rosyjskiUczniowie przychodzą później
3Kochner Elżbieta1LD|JRPJęzyk rosyjskiUczniowie przychodzą później
4Kowalska Beata3LAHistoria i społeczeństwoUczniowie zwolnieni do domuPrzyroda przeniesiona na wtorek na 8 godz.lekcyjną.
5Kowalska Beata2LAPedagogStawska Beata
6Kowalska Beata2LDWychowanie fizycznePuchałka AnnaZa nieobecny oddział II LC.
3Modrzyńska Grażyna2LBChemiaUczniowie przychodzą późniejGrupa języka francuskiego czytelnia.
4Modrzyńska Grażyna2LBChemiaUczniowie przychodzą późniejGrupa języka francuskiego czytelnia.
5Modrzyńska Grażyna1LDChemiaZastępstwoGrupa języka francuskiego czytelnia.
6Modrzyńska Grażyna3LBChemiaUczniowie zwolnieni do domuw-f przeniesione.
8Modrzyńska Grażyna3LBZajęcia z wychowawcąUczniowie zwolnieni do domu
3Sęk Dorota3LCCzytelniaChojnacka Małgorzata
5Wałaszewska Elżbieta3GAWychowanie fizyczneMokhtar Kharroubi NadhirPrzeniesiona z wtorku z 8 godz.lekcyjnej.