GIMNAZJUM 2018/2019

Olimpiada/Konkurs

Uczeń

Osiągnięcie

Opiekun

Wojewódzki Konkurs z Fizyki i Astronomii.

Krzykowski Szymon

Finalista

Wróbel Joanna

Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2019.

Kot Mikołaj

Szymoniuk Kacper

Laureat

Laureat

Beyger Marek

Radzimińska Justyna

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego.

Kanigowski Kornel

Kot Michał

Kot Mikołaj

Kubacka Julia

Krupa Jędrzej

Żebrowska Kinga

Brózdowska Maria

Etap rejonowy

Etap rejonowy

Etap rejonowy

Etap rejonowy

Etap rejonowy

Etap rejonowy

Etap rejonowy

Kalińska Iwona

VI Wojewódzki Konkurs Astronomiczny dla uczniów szkół województwa kujawsko-pomorskiego.

Grajek Klaudia

Kubacka Julia

II miejsce

 Wróbel Joanna

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii.

Kubacka Julia

Żebrowska Kinga

Kot Michał

Finalista

Etap rejonowy

Etap rejonowy

 Borkowska Anna

 

 

LICEUM 2018/2019

Olimpiada/Konkurs

Uczeń

Osiągnięcie

Opiekun

Olimpiada Wiedzy Historycznej.

 Klonowski Szymon

 Finalista

Beyger Marek,

Radzimińska Justyna

50 Olimpiada Języka Rosyjskiego.

 

Krzykowska Emilia

 

Etap okręgowy

 

Kochner Elżbieta

 

Regionalny Konkurs Wiedzy

 o Samorządzie Terytorialnym.

 

Podczaska Sandra

Wolski Michał

Modrzyński Bartosz

 

Finalista

Finalista

Finalista

 

Beyger Marek,

Radzimińska Justyna

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy

o Ekonomii i Gospodarce.

 Burak Szymon

 Laureat

Beyger Marek,

Radzimińska Justyna

Ogólnopolski Konkurs „Polska-Szwecja między rywalizacją a współpracą”.

 Pomiankiewicz Michał

 Laureat

 Kowalska Beata

Konkurs Wiedzy Historycznej „Polska-Szwecja między rywalizacją a współpracą”.

Laskowski Bartosz

Owsianikow Bartosz

Borkowicz Marceli

Guzowski Albert

Lenartowicz Michał

 

II miejsce

 

Beyger Marek

Radzimińska Justyna

Wojewódzki Konkurs z Wiedzy o Społeczeństwie.

Lewicki Kacper

Płocharska Paulina

Ryłowicz Natalia

II miejsce

II miejsce

III miejsce

Beyger Marek

Radzimińska Justyna

Turniej na Zamku

 „Potyczki wierszowane”

Skonieczna Julia

Becmer Dominika

I miejsce

III miejsce

Kaliński Jarosław

Wałaszewska Elżbieta

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.

 

Kuczkowska Julia

 

wyróżnienie

 

Kaliński Jarosław

IV Ogólnopolski Konkurs Matematyka i Geogebra dla uczniów MaaGIK.

 Paprocka Maja

 I i III miejsce

 Garkowska Małgorzata

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności.

Skonieczna Julia

Groszewska Marta

Klonowska Wiktoria

Kopeć Agata 
Luberadzka Patrycja

Melerski Bartosz

Różański Jakub

Seifert Łukasz

Etap okręgowy

Etap okręgowy

Etap okręgowy

Etap okręgowy

Etap okręgowy

Etap centralny

Etap centralny

Etap centralny

Żochowski Sławomir

 

VII Wojewódzka Olimpiada Wiedzy OC.

Skonieczna Julia

Muchewicz Konrad

V miejsce

V miejsce

Żochowski Sławomir