GIMNAZJUM 2017/2018

Olimpiada/Konkurs

Uczeń

Osiągnięcie

Opiekun

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Martyna Żeglarska

 

Wiktoria Czarnecka

 

Szymon Melerski

etap rejonowy-udział

 

etap rejonowy-udział

 

etap rejonowy-udział

Elżbieta Wałaszewska

 

Justyna Pietrzak

 

Justyna Pietrzak

XXI Regionalny Konkurs Recytatorski „Chmury przeminą, niebo zostanie”

 

Julia Kozerska

 

wyróżnienie

 

Justyna Pietrzak

 Bydgoski Test Wiedzy

 o Żołnierzach Wyklętych

Kacper Szymoniuk

II miejsce

Beata Kowalska

Wojewódzki Konkurs z Fizyki i Astronomii

Szymon Krzykowski

laureat

Joanna Wróbel

Wojewódzki Konkurs

Humanista Roku 2018

Olgierd Nowakowski

Szymon Melerski

finalista

finalista

Marek Beyger, Justyna Radzimińska Marek Beyger, Justyna Radzimińska

Ogólnopolski Konkurs

Wiedzy o Prawie

Wiktoria Czarnecka

finalista

Marek Beyger

XV Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Oskar Kanigowski

finalista

Marek Beyger

Liga Zadaniowa UMK

Julia Kubacka

wyróżnienie

Małgorzata Garkowska


LICEUM  2017/2018

Olimpiada/Konkurs

Uczeń

Osiągnięcie

Opiekun

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Monika Mytlewska

etap wojewódzki -udział

Anna Puchałka

XIV Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Jakub Murawski

Sebastian Depczyński

Karol Fingas

Aleksandra Grabowska

Aleksandra Kozerska

Joanna Pińska

finalista

finalista

finalista

finalista

finalista

finalista

 

Justyna Radzimińska,

Marek Beyger

 

 

Ogólnopolski Konkurs Zwykli Ludzie Wielkimi Bohaterami

Laura Bukowska

III miejsce

Justyna Radzimińska,

Marek Beyger

Wojewódzki Konkurs Historyczny  Kujawsko-Pomorskim Szlakiem Historii

Bartosz Laskowski

laureat I miejsca

Justyna Radzimińska,

Marek Beyger

Olimpiada Wiedzy Historycznej-III edycja

Jakub Murawski

finalista

Justyna Radzimińska,

Marek Beyger

Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Solidarności

Szymon Klonowski

Zuzanna Kwiatkowska

finalista

finalista

Marek Beyger

III Konkurs Historyczny,, Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”

Bartosz Laskowski

wyróżnienie

Justyna Radzimińska,

Marek Beyger

Ogólnopolski Konkurs Polska-Szwecja między rywalizacją a współpracą- II edycja

 

Bartosz Laskowski

Zuzanna Kwiatkowska

Szymon Klonowski

Szymon Nozdrzykowski

Jakub Murawski

 

laureat I miejsca

laureat I miejsca

laureat I miejsca

laureat I miejsca

laureat  VI miejsca

Justyna Radzimińska,

Marek Beyger

 

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy ,,Nagroda publiczności”

Krzysztof Jabłoński

wyróżnienie

Elżbieta Wałaszewska

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy,, Nie tylko poznańskie koziołki….”

Krzysztof Jabłoński

I miejsce

Elżbieta Wałaszewska

VII Wojewódzka Olimpiada Wiedzy Obrony Cywilnej

Julia Skonieczna

Oliwer Cieszyński

VI miejsce

VI miejsce

Sławomir Żochowski

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności-II edycja

Julia Skonieczna

Marta Groszewska

etap okręgowy-udział

etap okręgowy-udział

Sławomir Żochowski