Gimnazjum 2015/2016

Olimpiada/Konkurs Uczeń Osiągnięcie Opiekun

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego

Ciećwierz Aleksandra  Marciniak Marcelina

Etap rejonowy
Etap rejonowy

 Kochner Elżbieta

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Bejger Paulina

Finalista

Puchałka Anna

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Mężykowska Natalia  Lauer Kacper    Dąbrowski Kacper

Finalista
Etap rejonowy
 Etap rejonowy 

 Sęk Dorota

Liga Zadaniowa- Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Majkowska Weronika  Piątkowska Natalia

Etap wojewódzki
Etap wojewódzki
 Stefańska Dominika

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Paprocka Maja  Meżykowska Natalia

 Etap  rejonowy
Etap rejonowy
 Śliżak Beata

Ogólnopolski Konkurs ,, 200 rocznica utworzenia Towarzystwa Naukowego Krakowskiego" w kategorii  praca multimedialna.

Klonowski Szymon  Kwiatkowska Zuzanna  Laskowski Bartosz  Nozdrzykowski Szymon 

Laureat
Laureat
Laureat
Laureat

Beyger Marek, Radzimińska Justyna 

XII Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Kozerska Aleksandra
Grabowska Aleksandra
Grabowska Maja
Cipkowska  Joanna
Bożejewicz Weronika 

Etap rejonowy
Etap rejonowy
Etap rejonowy
Etap rejonowy
 Etap rejonowy 

 Beyger Marek, Radzimińska Justyna

Konkurs  Wiedzy Ekologicznej

Mężykowska Natalia Finalista Anna Puchałka

Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2015/2016

 Kwiatkowska Zuzanna  Finalista   Beyger Marek
Radzimińska Justyna
Kwidzyńska Monika

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Prawie

 Grabowski Bartosz
Lenartowicz Michał
Sandra Podczaska
Finalista
Finalista
Finalista
Beyger Marek 

VII Ogólnopolski Konkurs " Losy Dalekich Losy Bliskich-życie Polaków w latach 1914-1989"

 Kwiatkowska Zuzanna  Finalista  Beyger Marek, Radzimińska Justyna

VI Konkurs Filozoficzny ,, Filllozofiada" 2015/2016

 Mężykowska Natalia  I miejsce  Śliżak Beata, 
Beyger Marek

I Warszawski Festiwal Pieśni Adwentowej 
i Bożonarodzeniowej- konkurs międzynarodowy

 Chór szkolny III miejsce   Rzepkowski Mariusz

 

Liceum 2015/2016 

Olimpiada/Konkurs Uczeń Osiągnięcie Opiekun
XLVII Olimpiada Języka Rosyjskiego Sikora Marcelina Etap okręgowy Kochner Elżbieta

Ogólnopolski Konkurs "200 rocznica utworzenia Towarzystwa Naukowego Krakowskiego  w kategorii film

 Podraza Monika
Sikora Marcelina
Jabłońska Agata
 Laureat
Finalista
Finalista
 Beyger Marek, Radzimińska Justyna

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Depczyński Sebastian   Etap okręgowy  Beyger Marek

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Gołębiewska Aleksandra Finalista Puchałka Anna

LVII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Pieczka Łukasz Finalista Beyger Marek

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Pieczka Łukasz   Finalista  Beyger Marek

IV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP

Pieczka Łukasz Laureat Beyger Marek

XII Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

 Przybylski Karol
Wolniak Michał
Bruzdowska Iwona

 Murawski Jakub
Depczyński Sebastian
Fingas Karol

Laureat
Laureat
Laureat

Finalista
Finalista
 Finalista 

Beyger Marek

Beyger Marek, 
Buler Roman 

Ogólnopolski Konkurs Literacki Zwykli Ludzie Wielkimi Bohaterami

Sikora Marcelina II miejsce Beyger Marek, Radzimińska Justyna

Okręgowa Olimpiada o Prawach Człowieka

Pieczka Łukasz

Finalista

Beyger Marek 

Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Pieczka Łukasz   Finalista Beyger Marek 

V Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

Wróbel Albert
Stefański Jacek 

 Wyróżnienie  Beyger Marek, 
Buler Roman

Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki

Sikora Marcelina

Laureat Beyger Marek, Radzimińska Justyna

I Warszawski Festiwal Pieśni Adwentowej i Bożonarodzeniowej- konkurs międzynarodowy

Chór szkolny   III miejsce Rzepkowski Mariusz