Gimnazjum 2014/2015
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Izabela Zelmańska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego laureat Arleta Sochacka
Natalia Lipińska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego etap rejonowy Iwona Kalińska
Magdalena Kalińska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego etap rejonowy Mirosława Jagodzińska
Laura Hnatusz Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego etap rejonowy Mirosława Jagodzińska
Katarzyna Lewandowska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego etap rejonowy Elżbieta Kochner
Jakub Rafiński Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego etap rejonowy Elżbieta Kochner
Bartosz Laskowski III Wojewódzki Konkurs Astronomiczny finalista Joanna Wróbel
Magdalena Kalińska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki etap rejonowy Małgorzata Garkowska
Natalia Mężykowska Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie Dorota Sęk
Jakub Rafiński Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie Dorota Sęk
Paulina Bejger II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” laureat Marek Beyger
Zuzanna Chojnicka II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Zuzanna Kwiatkowska II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Bartosz Laskowski II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Szymon Nozdrzykowski II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Nataniel Rutkowski II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Jakub Murawski II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Magdalena Kalińska Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2014/2015 finalista Monika Kwidzyńska Marek Beyger
Ines Lubińska Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2014/2015 finalista Monika Kwidzyńska Marek Beyger

 

Liceum 2014/2015
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Agata Jabłońska II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” laureat Marek Beyger
Małgorzata Jachowska II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Monika Podraza II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Wojciech Kaliński Wojewódzki Konkurs z Fizyki finalista Bogdan Sęk
Milena Jabłońska Olimpiada o Sporcie i Zdrowiu laureat Marek Beyger
Michał Kałuszyński Olimpiada o Sporcie i Zdrowiu laureat Marek Beyger
Anna Wileńska Olimpiada o Sporcie i Zdrowiu laureat Marek Beyger
Dominika Ziółkowska Olimpiada o Sporcie i Zdrowiu laureat Marek Beyger
Kamila Żebrowska Olimpiada o Sporcie i Zdrowiu laureat Marek Beyger
Paweł Błaszczyk III Olimpiada Wiedzy o Bankach finalista Marek Beyger
Sandra Bożejewicz III Olimpiada Wiedzy o Bankach finalista Marek Beyger
Michał Wesołowski III Olimpiada Wiedzy o Bankach finalista Marek Beyger
Iwona Bruzdowska XI Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger
Karol Przybylski XI Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger
Michał Wolniak XI Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger