Gimnazjum 2013/2014
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Mateusz Kosowski Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii finalista Anna Puchałka
Mateusz Kosowski Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki etap rejonowy Joanna Wróbel
Aleksandra Jabłońska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Arleta Sochacka
Izabela Zelmańska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Arleta Sochacka
Natalia Bronikowska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Sylwia Walter
Mateusz Kosowski Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Sylwia Walter
Iwona Bruzdowska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii etap rejonowy Anna Puchałka
Szymon Czerwonka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii etap rejonowy Anna Puchałka
Karol Lazarowski Wojewódzki Konkurs z Astronomii etap rejonowy Bogdan Sęk
Jacek Karwaszewski Wojewódzki Konkurs z Astronomii etap rejonowy Bogdan Sęk
Michał Lauer Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” III miejsce Dorota Sęk
Maciej Bielecki Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” III miejsce Małgorzata Garkowska
Laura Hnatusz Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” III miejsce Małgorzata Garkowska
Julia Pokwicka Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” III miejsce Małgorzata Garkowska
Katarzyna Zglenicka Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” III miejsce Małgorzata Garkowska
Jakub Rafiński Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” wyróżnienie Dorota Sęk
Kacper Dąbrowski Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie Dorota Sęk
Karol Lazarowski Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki etap rejonowy Małgorzata Garkowska
Julia Pokwicka II Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2014 finalista Marek Beyger, Justyna Radzimińska
Karol Lazarowski II Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2014 finalista Marek Beyger, Justyna Radzimińska
Bartosz Laskowski Wojewódzki Konkurs Historyczny III miejsce Marek Beyger, Justyna Radzimińska

 

Liceum 2013/2014
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Łukasz Lenartowicz Wojewódzki Konkurs Historyczny I miejsce Marek Beyger Justyna Radzimińska
Julia Blumkowska Wojewódzki Konkurs Historyczny II miejsce Marek Beyger Justyna Radzimińska
Anita Pawlik X Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger
Karol Przybylski X Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger
Michał Wolniak X Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger
Mateusz Bestry Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie Małgorzata Garkowska
Wojciech Kaliński Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie Małgorzata Garkowska
Karolina Drożdża Wojewódzki Konkurs wiedzy o Społeczeństwie wyróżnienie Marek Beyger   Roman Buler
Paweł Błaszczyk Olimpiada Wiedzy o Bankach finalista Marek Beyger Justyna Radzimińska
Przemysław Warnel Olimpiada Fizyczna etap okręgowy Bogdan Sęk
Agata Kłoss II Kujawski Konkurs Języka Angielskiego I miejsce Arleta Sochacka
Ewa Paszewska II Kujawski Konkurs Języka Angielskiego II miejsce Arleta Sochacka
Aleksy Guzowski Powiatowy Konkurs „70 rocznica bitwy o Monte Cassino” I miejsce Monika Kwidzyńska
Monika Pomiankiewicz Powiatowy Konkurs „70 rocznica bitwy o Monte Cassino” II miejsce Monika Kwidzyńska
Anna Wojciechowska IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej udział Sławomir Beyger