Gimnazjum 2012/2013
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Kończalska Karolina  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii laureat Anna Puchałka
Jabłońska Anna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego finalista Jarosław Kaliński
Kilińska Magdalena Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego finalista Jarosław Kaliński
Koc Ada Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego finalista Jarosław Kaliński
Łupiński Jakub Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Pieczka Łukasz Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Quaium Adam Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Sobczak Katarzyna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Szwaracki Marcin Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Świdurska Karolina Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Wilangowska Roksana Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Kończalska Karolina  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Kilińska Magdalena Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Koc Ada Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Quaium Adam Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Szwaracki Marcin Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Jabłońska Anna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Świdurska Karolina Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Przybylski Karol Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Radecki Przemysław Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Zelmańska Izabela Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap wojewódzki Arleta Sochacka
Kilińska Magdalena Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Agnieszka Machado
Koc Ada Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Agnieszka Machado
Chruścińska Noemi Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego etap rejonowy Iwona Kalińska
Jabłońska Anna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego etap rejonowy Iwona Kalińska
Fajfer Agata Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego etap rejonowy Elżbieta Kochner
Kamiński Maciej Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego etap rejonowy Elżbieta Kochner
Świderski Karol Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego etap rejonowy Elżbieta Kochner
Jastrzębska Anna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii etap rejonowy Krzysztof Staszewski
Jabłońska Anna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii etap rejonowy Krzysztof Staszewski
Kilińska Magdalena Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii etap rejonowy Krzysztof Staszewski
Olszewski Dawid Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii etap rejonowy Krzysztof Staszewski
Szwaracki Marcin Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii etap rejonowy Krzysztof Staszewski
Przybylski Karol Konkurs ,,Udział mieszkańców obecnego województwa kujawsko-pomorskiego w powstaniu styczniowym" II miejsce Marek Beyger,      Justyna Radzimińska
Sikora Marcelina X Międzyszkolny Konkurs Poezji Rosyjskiej udział Elżbieta Kochner
Przedpełska Katarzyna I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej ''Bałałajka" udział Elżbieta Kochner, Mariusz Rzepkowski
Chojnicka Aleksandra Wojewódzki Konkurs Astronomiczny I miejsce Joanna Wróbel
Behling Adrian Wojewódzki Konkurs Astronomiczny wyróżnienie Joanna Wróbel

 

 

Liceum 2012/2013
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Jesionowska Marlena III Regionalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu IV miejsce Anna Borkowska,              Krystyna Jankowska-Leśniewska
Ścianowska Joanna III Regionalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu finalistka Anna Borkowska,  Krystyna Jankowska-Leśniewska
Malinowski Jakub Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym etap rejonowy Marek Beyger
Lenartowicz Łukasz Olimpiada Wiedzy o Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Błaszczyk Paweł Olimpiada Wiedzy o Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Lubińska Paulina Olimpiada Wiedzy o Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Kałuszyński Michał Olimpiada Wiedzy o Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Błaszczyk Paweł Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Lubińska Paulina Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Kałuszyński Michał Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Wesołowski Michał Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Pokwicki Jakub Konkurs ,,Udział mieszkańców obecnego województwa kujawsko-pomorskiego w powstaniu styczniowym" I miejsce Jarosław Kaliński,      Marek Beyger
Rozłonkowska Natalia Wojewódzki Konkurs ,,Zabytki naszego regionu" wyróżnienie Iwona Podraza
Buler Ewelina III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej udział Elżbieta Kochner,        Mariusz Rzepkowski
Grotkowska Marta Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych I miejsce Iwona Kalińska
Gutmańska Kinga Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych II miejsce Iwona Kalińska
Paprocka Julia Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych III miejsce Iwona Kalińska