SiteLock

Konkursy i olimpiady

 

Informacja o konkursach i olimpiadach na stronie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

 

 

Osiągnięcia uczniów  Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny

w roku szkolnym  2016/2017

Liceum

Nazwa konkursu/olimpiady

Imię i nazwisko ucznia

Etap/uzyskany tytuł

Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna) ucznia

 

XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego

 

 

Marcelina Sikora

Etap okręgowy

udział

 

Elżbieta Kochner

 

Konkurs Sienkiewiczowski

 

Marta Bartosińska

Dominika Mrozowska

Lidia Petrykowska

Etap okręgowy

I miejsce

I miejsce

I miejsce

 

Beata Kowalska

Ogólnopolski Konkurs

"Zwykli ludzie Wielkimi Bohaterami".

 

Marcelina Sikora

Monika Podraza

 

II miejsce

II miejsce

 

Justyna Radzimińska

Marek Beyger

 

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

 

Sebastian Depczyński

Ziemowit Karpiński

Hubert Marcinkowski

Etap okręgowy

udział

udział

udział

 

Marek Beyger

 

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

 

Jakub Milarski

Jakub Murawski

Sebastian Depczyński

Etap okręgowy

wyróżnienie

udział

udział

 

Marek Beyger

 

Olimpiada Wiedzy o III RP

 

Jakub Milarski

Marcelina Sikora

Ziemowit Karpiński

Sebastian Depczyński

Etap okręgowy

laureat

udział

udział

udział

 

Marek Beyger,Justyna Radzimińska

 

 

Olimpiada Wiedzy Historycznej

 

Zuzanna Kwiatkowska

 

Etap okręgowy

laureat

 

 

Marek Beyger,Justyna Radzimińska,

Monika Kwidzyńska

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce

 i Świecie Współczesnym

 

Jakub Milarski

Sebastian Depczyński

Jakub Murawski

Wiktor Żochowski

Etap okręgowy

wyróżnienie

udział

udział

udział

 

Marek Beyger

VI Gdański Międzynarodowy Festiwal Chóralny

 

chór szkolny

 

udział

 

Mariusz  Rzepkowski

 

V Wojewódzki Konkurs Astronomiczny dla uczniów województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Bartosz Laskowski

Nataniel Rutkowski

Maciej Jarosław Wiśniewski

Maciej Wiśniewski

Wojciech Makuch

Etap wojewódzki

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

 

Joanna Wróbel

 

XIII Regionalny Konkurs

 o Samorządzie Terytorialnym

 

Sebastian Depczyński

Karol Fingas

Jakub Murawski

Iwona Bruzdowska

Aleksandra Grabowska

Aleksandra Kozerska

Etap wojewódzki

finalista

finalista

finalista

finalista

finalista

finalista

 

Marek Beyger, Justyna Radzimińska,

Monika Kwidzyńska

 

 

I Ogólnopolski  Konkurs Historyczny ,,Polska-Szwecja między rywalizacją a współpracą”

 

Laura Bukowska

Agata Jabłońska

Wiktoria Bogdańska

Sandra Klonowska

Weronika Blonkowska

Monika Mytlewska

Nikola Lewandowska

 

laureat

laureat

laureat

finalista

finalista

finalista

finalista

 

Jarosław Kaliński

Marek Beyger,Justyna Radzimińska

Marek Beyger,Justyna Radzimińska

Jarosław Kaliński

Marek Beyger, Justyna Radzimińska, Monika Kwidzyńska

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

 

Nikola Lewandowska

Etap wojewódzki

wyróżnienie

 

Marek Beyger

Konkurs Historyczny ,,Kujawsko-pomorskim szlakiem historii-Znani-nieznani”

 

Bartosz Laskowski

Etap wojewódzki

wyróżnienie

 

Marek Beyger,Justyna Radzimińska

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny im.gen.Elżbiety Zawadzkiej

 

Marcelina Sikora

Etap wojewódzki

finalista

 

Marek Beyger,Justyna Radzimińska

 

 

Ogólnopolski Konkurs  

Historyczno-Literacki

,,II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach świadków”

 

Zuzanna Kwiatkowska

 

I miejsce

 

Marek Beyger,Justyna Radzimińska

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy

o Solidarności

 

Sebastian Depczyński

Wiktor Żochowski

Etap wojewódzki

finalista

finalista

 

Marek Beyger

 

Wojewódzki Konkurs z fizyki

 

Karol Lazarowski

Aleksander Mikołajczyk

Etap rejonowy

udział

udział

 

Bogdan Sęk

XXXV Olimpiada Ekologiczna

 

Patrycja Markiewicz

Etap wojewódzki

finalista

 

Anna Borkowska

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

 

Weronika Wiśniewska

Patrycja Markiewicz

Izabela Zelmańska

Etap wojewódzki

II miejsce

III miejsce

V miejsce

 

Anna Borkowska

 

Gimnazjum

Nazwa konkursu/olimpiady

Imię i nazwisko ucznia

Etap/uzyskany tytuł

Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna) ucznia

 

XIV Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

 

Sandra Podczaska

Michał Lenartowicz

Bartosz Grabowski

 

Etap rejonowy

udział

udział

udział

 

Marek Beyger

Liga  Zadaniowa UMK

Julia Kubacka

Oskar Kanigowski

III miejsce

III miejsce

Małgorzata Garkowska

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy

 o Prawie

 

Sandra Podczaska

Etap wojewódzki

finalista

Marek Beyger

 

Humanista Roku 2017

 

Dominika Becmer

Etap wojewódzki

finalista

Marek Beyger

Justyna Radzimińska

Monika Kwidzyńska

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

Paulina Bieganowska

udział

Elżbieta Wałaszewska

 

 

 

 

 Gimnazjum 2015/2016

Olimpiada/Konkurs Uczeń Osiągnięcie Opiekun

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego

Ciećwierz Aleksandra  Marciniak Marcelina

Etap rejonowy
Etap rejonowy

 Kochner Elżbieta

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Bejger Paulina

Finalista

Puchałka Anna

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Mężykowska Natalia  Lauer Kacper    Dąbrowski Kacper

Finalista
Etap rejonowy
 Etap rejonowy 

 Sęk Dorota

Liga Zadaniowa- Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Majkowska Weronika  Piątkowska Natalia

Etap wojewódzki
Etap wojewódzki
 Stefańska Dominika

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Paprocka Maja  Meżykowska Natalia

 Etap  rejonowy
Etap rejonowy
 Śliżak Beata

Ogólnopolski Konkurs ,, 200 rocznica utworzenia Towarzystwa Naukowego Krakowskiego" w kategorii  praca multimedialna.

Klonowski Szymon  Kwiatkowska Zuzanna  Laskowski Bartosz  Nozdrzykowski Szymon 

Laureat
Laureat
Laureat
Laureat

Beyger Marek, Radzimińska Justyna 

XII Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Kozerska Aleksandra
Grabowska Aleksandra
Grabowska Maja
Cipkowska  Joanna
Bożejewicz Weronika 

Etap rejonowy
Etap rejonowy
Etap rejonowy
Etap rejonowy
 Etap rejonowy 

 Beyger Marek, Radzimińska Justyna

Konkurs  Wiedzy Ekologicznej

Mężykowska Natalia Finalista Anna Puchałka

Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2015/2016

 Kwiatkowska Zuzanna  Finalista   Beyger Marek
Radzimińska Justyna
Kwidzyńska Monika

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Prawie

 Grabowski Bartosz
Lenartowicz Michał
Sandra Podczaska
Finalista
Finalista
Finalista
Beyger Marek 

VII Ogólnopolski Konkurs " Losy Dalekich Losy Bliskich-życie Polaków w latach 1914-1989"

 Kwiatkowska Zuzanna  Finalista  Beyger Marek, Radzimińska Justyna

VI Konkurs Filozoficzny ,, Filllozofiada" 2015/2016

 Mężykowska Natalia  I miejsce  Śliżak Beata,
Beyger Marek

I Warszawski Festiwal Pieśni Adwentowej 
i Bożonarodzeniowej- konkurs międzynarodowy

 Chór szkolny III miejsce   Rzepkowski Mariusz

 

Liceum 2015/2016 

Olimpiada/Konkurs Uczeń Osiągnięcie Opiekun
XLVII Olimpiada Języka Rosyjskiego Sikora Marcelina Etap okręgowy Kochner Elżbieta

Ogólnopolski Konkurs "200 rocznica utworzenia Towarzystwa Naukowego Krakowskiego  w kategorii film

 Podraza Monika
Sikora Marcelina
Jabłońska Agata
 Laureat
Finalista
Finalista
 Beyger Marek, Radzimińska Justyna

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Depczyński Sebastian   Etap okręgowy  Beyger Marek

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Gołębiewska Aleksandra Finalista Puchałka Anna

LVII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Pieczka Łukasz Finalista Beyger Marek

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Pieczka Łukasz   Finalista  Beyger Marek

IV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP

Pieczka Łukasz Laureat Beyger Marek

XII Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

 Przybylski Karol
Wolniak Michał
Bruzdowska Iwona

 Murawski Jakub
Depczyński Sebastian
Fingas Karol

Laureat
Laureat
Laureat

Finalista
Finalista
 Finalista 

Beyger Marek

Beyger Marek,
Buler Roman 

Ogólnopolski Konkurs Literacki Zwykli Ludzie Wielkimi Bohaterami

Sikora Marcelina II miejsce Beyger Marek, Radzimińska Justyna

Okręgowa Olimpiada o Prawach Człowieka

Pieczka Łukasz

Finalista

Beyger Marek 

Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Pieczka Łukasz   Finalista Beyger Marek 

V Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

Wróbel Albert
Stefański Jacek 

 Wyróżnienie  Beyger Marek,
Buler Roman

Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki

Sikora Marcelina

Laureat Beyger Marek, Radzimińska Justyna

I Warszawski Festiwal Pieśni Adwentowej i Bożonarodzeniowej- konkurs międzynarodowy

Chór szkolny   III miejsce Rzepkowski Mariusz 

 

 

Gimnazjum 2014/2015
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Izabela Zelmańska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego laureat Arleta Sochacka
Natalia Lipińska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego etap rejonowy Iwona Kalińska
Magdalena Kalińska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego etap rejonowy Mirosława Jagodzińska
Laura Hnatusz Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego etap rejonowy Mirosława Jagodzińska
Katarzyna Lewandowska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego etap rejonowy Elżbieta Kochner
Jakub Rafiński Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego etap rejonowy Elżbieta Kochner
Bartosz Laskowski III Wojewódzki Konkurs Astronomiczny finalista Joanna Wróbel
Magdalena Kalińska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki etap rejonowy Małgorzata Garkowska
Natalia Mężykowska Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie Dorota Sęk
Jakub Rafiński Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie Dorota Sęk
Paulina Bejger II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” laureat Marek Beyger
Zuzanna Chojnicka II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Zuzanna Kwiatkowska II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Bartosz Laskowski II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Szymon Nozdrzykowski II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Nataniel Rutkowski II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Jakub Murawski II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Magdalena Kalińska Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2014/2015 finalista Monika Kwidzyńska Marek Beyger
Ines Lubińska Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2014/2015 finalista Monika Kwidzyńska Marek Beyger

 

Liceum 2014/2015
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Agata Jabłońska II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” laureat Marek Beyger
Małgorzata Jachowska II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Monika Podraza II Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii” finalista Marek Beyger
Wojciech Kaliński Wojewódzki Konkurs z Fizyki finalista Bogdan Sęk
Milena Jabłońska Olimpiada o Sporcie i Zdrowiu laureat Marek Beyger
Michał Kałuszyński Olimpiada o Sporcie i Zdrowiu laureat Marek Beyger
Anna Wileńska Olimpiada o Sporcie i Zdrowiu laureat Marek Beyger
Dominika Ziółkowska Olimpiada o Sporcie i Zdrowiu laureat Marek Beyger
Kamila Żebrowska Olimpiada o Sporcie i Zdrowiu laureat Marek Beyger
Paweł Błaszczyk III Olimpiada Wiedzy o Bankach finalista Marek Beyger
Sandra Bożejewicz III Olimpiada Wiedzy o Bankach finalista Marek Beyger
Michał Wesołowski III Olimpiada Wiedzy o Bankach finalista Marek Beyger
Iwona Bruzdowska XI Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger
Karol Przybylski XI Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger
Michał Wolniak XI Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger

 

Gimnazjum 2013/2014
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Mateusz Kosowski Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii finalista Anna Puchałka
Mateusz Kosowski Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki etap rejonowy Joanna Wróbel
Aleksandra Jabłońska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Arleta Sochacka
Izabela Zelmańska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Arleta Sochacka
Natalia Bronikowska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Sylwia Walter
Mateusz Kosowski Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Sylwia Walter
Iwona Bruzdowska Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii etap rejonowy Anna Puchałka
Szymon Czerwonka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii etap rejonowy Anna Puchałka
Karol Lazarowski Wojewódzki Konkurs z Astronomii etap rejonowy Bogdan Sęk
Jacek Karwaszewski Wojewódzki Konkurs z Astronomii etap rejonowy Bogdan Sęk
Michał Lauer Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” III miejsce Dorota Sęk
Maciej Bielecki Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” III miejsce Małgorzata Garkowska
Laura Hnatusz Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” III miejsce Małgorzata Garkowska
Julia Pokwicka Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” III miejsce Małgorzata Garkowska
Katarzyna Zglenicka Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” III miejsce Małgorzata Garkowska
Jakub Rafiński Konkurs Matematyczny „Liga Zadaniowa UMK” wyróżnienie Dorota Sęk
Kacper Dąbrowski Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie Dorota Sęk
Karol Lazarowski Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki etap rejonowy Małgorzata Garkowska
Julia Pokwicka II Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2014 finalista Marek Beyger, Justyna Radzimińska
Karol Lazarowski II Wojewódzki Konkurs Humanista Roku 2014 finalista Marek Beyger, Justyna Radzimińska
Bartosz Laskowski Wojewódzki Konkurs Historyczny III miejsce Marek Beyger, Justyna Radzimińska

 

Liceum 2013/2014
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Łukasz Lenartowicz Wojewódzki Konkurs Historyczny I miejsce Marek Beyger Justyna Radzimińska
Julia Blumkowska Wojewódzki Konkurs Historyczny II miejsce Marek Beyger Justyna Radzimińska
Anita Pawlik X Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger
Karol Przybylski X Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger
Michał Wolniak X Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista Marek Beyger
Mateusz Bestry Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie Małgorzata Garkowska
Wojciech Kaliński Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie Małgorzata Garkowska
Karolina Drożdża Wojewódzki Konkurs wiedzy o Społeczeństwie wyróżnienie Marek Beyger   Roman Buler
Paweł Błaszczyk Olimpiada Wiedzy o Bankach finalista Marek Beyger Justyna Radzimińska
Przemysław Warnel Olimpiada Fizyczna etap okręgowy Bogdan Sęk
Agata Kłoss II Kujawski Konkurs Języka Angielskiego I miejsce Arleta Sochacka
Ewa Paszewska II Kujawski Konkurs Języka Angielskiego II miejsce Arleta Sochacka
Aleksy Guzowski Powiatowy Konkurs „70 rocznica bitwy o Monte Cassino” I miejsce Monika Kwidzyńska
Monika Pomiankiewicz Powiatowy Konkurs „70 rocznica bitwy o Monte Cassino” II miejsce Monika Kwidzyńska
Anna Wojciechowska IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej udział Sławomir Beyger

 

Gimnazjum 2012/2013
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Kończalska Karolina  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii laureat Anna Puchałka
Jabłońska Anna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego finalista Jarosław Kaliński
Kilińska Magdalena Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego finalista Jarosław Kaliński
Koc Ada Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego finalista Jarosław Kaliński
Łupiński Jakub Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Pieczka Łukasz Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Quaium Adam Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Sobczak Katarzyna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Szwaracki Marcin Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Świdurska Karolina Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Wilangowska Roksana Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego etap rejonowy Jarosław Kaliński
Kończalska Karolina  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Kilińska Magdalena Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Koc Ada Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Quaium Adam Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Szwaracki Marcin Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Jabłońska Anna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Świdurska Karolina Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Przybylski Karol Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Radecki Przemysław Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii etap rejonowy Grażyna Modrzyńska
Zelmańska Izabela Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap wojewódzki Arleta Sochacka
Kilińska Magdalena Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Agnieszka Machado
Koc Ada Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego etap rejonowy Agnieszka Machado
Chruścińska Noemi Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego etap rejonowy Iwona Kalińska
Jabłońska Anna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego etap rejonowy Iwona Kalińska
Fajfer Agata Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego etap rejonowy Elżbieta Kochner
Kamiński Maciej Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego etap rejonowy Elżbieta Kochner
Świderski Karol Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego etap rejonowy Elżbieta Kochner
Jastrzębska Anna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii etap rejonowy Krzysztof Staszewski
Jabłońska Anna Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii etap rejonowy Krzysztof Staszewski
Kilińska Magdalena Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii etap rejonowy Krzysztof Staszewski
Olszewski Dawid Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii etap rejonowy Krzysztof Staszewski
Szwaracki Marcin Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii etap rejonowy Krzysztof Staszewski
Przybylski Karol Konkurs ,,Udział mieszkańców obecnego województwa kujawsko-pomorskiego w powstaniu styczniowym" II miejsce Marek Beyger,       Justyna Radzimińska
Sikora Marcelina X Międzyszkolny Konkurs Poezji Rosyjskiej udział Elżbieta Kochner
Przedpełska Katarzyna I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej ''Bałałajka" udział Elżbieta Kochner, Mariusz Rzepkowski
Chojnicka Aleksandra Wojewódzki Konkurs Astronomiczny I miejsce Joanna Wróbel
Behling Adrian Wojewódzki Konkurs Astronomiczny wyróżnienie Joanna Wróbel

 

 

Liceum 2012/2013
Uczeń Olimpiada/Konkurs Osiągnięcie Opiekun
Jesionowska Marlena III Regionalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu IV miejsce Anna Borkowska,                 Krystyna Jankowska-Leśniewska
Ścianowska Joanna III Regionalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu finalistka Anna Borkowska,                 Krystyna Jankowska-Leśniewska
Malinowski Jakub Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym etap rejonowy Marek Beyger
Lenartowicz Łukasz Olimpiada Wiedzy o Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Błaszczyk Paweł Olimpiada Wiedzy o Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Lubińska Paulina Olimpiada Wiedzy o Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Kałuszyński Michał Olimpiada Wiedzy o Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Błaszczyk Paweł Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Lubińska Paulina Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Kałuszyński Michał Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Wesołowski Michał Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie etap okręgowy Marek Beyger
Pokwicki Jakub Konkurs ,,Udział mieszkańców obecnego województwa kujawsko-pomorskiego w powstaniu styczniowym" I miejsce Jarosław Kaliński                Marek Beyger
Rozłonkowska Natalia Wojewódzki Konkurs ,,Zabytki naszego regionu" wyróżnienie Iwona Podraza
Buler Ewelina III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej udział Elżbieta Kochner,               Mariusz Rzepkowski
Grotkowska Marta Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych I miejsce Iwona Kalińska
Gutmańska Kinga Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych II miejsce Iwona Kalińska
Paprocka Julia Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych III miejsce Iwona Kalińska