SiteLock

Powiatowa siatkówka

            Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny - żeńską i męską. Pierwsze mecze rozegrały dziewczęta. Nasza drużyna - mimo zaciętej walki - nie pokonała dziewcząt z ZS2. Zespół jest młody i na pewno w przyszłym roku będzie miał lepsze wyniki, ale będzie trzeba jednak dużo pracy. Po przegranej z mistrzyniami powiatu los był dla nas łaskawszy.

            Natomiast chłopcy zagrali z Kowalewem, wygrali i czekał nas finałowy mecz z ZS2. Mecz był oczywiście trudny, pierwszy set przegraliśmy, mimo walki ze strony naszych chłopaków, ale też niestety prostych błędów. Po przegranym secie nasi - zmobilizowani i wierzący w swoje siły - grali dalej rewelacyjne. Nie dopuścili ani razu przeciwnika do prowadzenia i zabrali mu jakikolwiek szanse na wygraną. Za to chłopakom serdecznie dziękujmy.

            Skład żeński został przygotowany przez Lidię Kwiatkowskiej, a męski przez Piotra Kurkowskiego. 

                                                                                              Nadhir Mokhtar Kharroubi