SiteLock

Dominika Becmer Powiatową Mistrzynią Ortografii

            W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Dyktando tradycyjnie przygotował polonista  Michał Żarski.

            Nasza szkoła była reprezentowana przez Dominikę Becmer, Natalię RyłowiczJoannę WojciechowskąMikołaja Kota. Uczniowie musieli zmierzyć się z trudnym tekstem dyktanda nawiązującym do kwestii odzyskania przez Polskę niepodległości.

             Główną nagrodę - Superpióro Starosty i tytuł Powiatowego Mistrza Ortografii zdobyła Dominika Becmer z naszej szkoły. Tytuł Wicemistrza Ortografii w kategorii - uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów zdobył Mikołaj Kot. Gratulujemy.

             Opiekunem reprezentacji "Wazówny" był Pan Jarosław Kaliński.

                                                                                                                      JK

 

 

Komentarz i fotorelacja