SiteLock

Szanowni Rodzice, droga Młodzieży

            W kotłowni szkoły przygotowywane jest miejsce do zainstalowania nowych pieców gazowych, oraz podłączenia ich do całego systemu grzewczego szkoły i domu nauczyciela. W połowie października zamontowano tymczasowy piec na olej grzewczy, który ku uciesze wszystkich wyraźnie podniósł temperaturę w szkole, choć jeszcze nie we wszystkich klasach. W ostatnim tygodniu ubiegłego miesiąca doprowadzono do szkoły gazociąg.

            Szczególnie wyraźnie postępy prac widoczne są przy ocieplaniu budynku, znaczna jego część została już obłożona płytami styropianu. W tych dniach nowa linia centralnego ogrzewania instalowana jest w gabinetach chemii i salach leżących nad nimi. Niebawem ta część szkoły zacznie być również ogrzewana.

            W tym tygodniu ruszą prace nad wymianą instalacji elektrycznej w klasach na parterze. Z powodu hałasu, który zwykle towarzyszy tego rodzaju pracom, rozpoczynać się będą po godzinie 14:00.

            W poniedziałek 6 listopada oddano do użytku pięć klas na pierwszym piętrze. Są ładnie pomalowane, ogrzane i przygotowane do prowadzenia w nich lekcji. Ponieważ termin wykonania zamówionych  drzwi wynosi kilkanaście tygodni, musimy cierpliwie  na nie poczekać, zasłaniając otwory wejściowe do klas styropianem.

 

                Droga Młodzieży,

            Bardzo dziękuję za cierpliwość w znoszeniu niełatwych warunków, które panują w szkole. Dziękuję za przestrzeganie zakazów wstępu na te obszary szkoły, które wyłączone zostały z użytkowania. Wielokrotnie pracownicy budowlani chwalili Was za nieprzeszkadzanie im w pracy, za uprzejmość i szczególną uwagę w miejscach prowadzonych robót.  Ja ze swojej strony dziękuję bardzo wszystkim uczniom pomagającym nam w przenoszeniu mebli, obsłudze szkoły za tytaniczną pracę przy nieustannym sprzątaniu szkoły oraz wszystkim nauczycielom cierpliwie oczekującym zakończenia remontu.