SiteLock

Drodzy Uczniowie i Szanowni Rodzice Uczniów!

            W tym samym czasie przez sześć dni w tygodniu trwają wytężone prace nad termomodernizacją w klasach na pierwszym piętrze szkoły. W minionym tygodniu zamontowano nową instalację grzewczą również w klasach na parterze. Traw remont kotłowni, klasy przygotowywane są do podłączenia sieci internetowej i szkolnego radiowęzła, kończy się gładzenie ścian i wkrótce rozpocznie się malowanie klas na piętrze szkoły.

            W rozmowach z uczniami nie słyszę na szczęście  skarg na hałas, towarzyszący pracom budowlanym ani na reorganizację pracy szkoły.

            Nie ukrywam jednak, że martwi mnie kwestia ogrzewania, czekamy na uruchomienie nowych pieców. Chłodne i wilgotne dni, towarzyszące nam we wrześniu, wywołują uczucie zbliżającej się jesieni i konieczności rozpoczęcia sezonu grzewczego. Dlatego chciałbym zwrócić się do młodzieży o wyrozumiałość i cierpliwość. Apeluję o cieplejsze ubieranie się do szkoły. Bardzo proszę rodziców, aby zwracali uwagę na to, jak ubiera się młodzież, wychodząc rano do szkoły. Nie chcę przedwcześnie i zbyt pochopnie obiecywać, jest jednak szansa na uruchomienie tymczasowego ogrzewania części szkoły.

           Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

            Przed nami jeszcze długa droga do zakończenia wszystkich prac związanych z termomodernizacją szkoły. Ze swojej strony zrobię wszystko, aby prace były nadal jak najmniej uciążliwe dla uczniów i przede wszystkim, żeby rozpocząć jak najszybciej sezon grzewczy. Na dzień dzisiejszy bardzo dziękuję za cierpliwość całej społeczności szkolnej – uczniom, gronu pedagogicznemu i rodzicom. Bardzo dziękuję pracownikom obsługi szkoły za ogromny wysiłek utrzymania szkoły w czystości.