SiteLock

Konkurs na najlepszą recenzję spektaklu "Zmuszeni"

            Recenzenci przede wszystkim zwracali uwagę na ciekawy scenariusz oraz dobrą grę aktorską. Szczególnie zachwycała kreacja Leny i Julii Kapulet w wykonaniu Julii Kozerskiej, a przede wszystkim jej śpiew. Doceniono również grę Szymona Melerskiego, Kacpra Szymoniuka i Wiktorii Czarneckiej.

            Zauważono, na czym polegała koncepcja ściezki dźwiękowej. Pochwalono pomysł wystawienia "Romea i Julii" według reguł teatru elżbietańskiego. Doceniono również kostiumy. Najważniejszy jednak okazał się przekaz i fakt, iz sztuka podobała się zarówno młodzieży, jak i dorosłym.

            Poniżej prezentujemy listę laureatów konkursu:

I miejsce: Oliwia Motycka z klasy 3 GB

II miejsce: Aleksandra Grabowska z klasy 1 LB

III miejsce: Maja Grabowska z klasy 1 LB

Wyróżnienie: Karolina Osowska z klasy 3 GB

            Laureaci otrzymali podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego dyplomy sporządzone przez SKT "z Górki" oraz nagrody ufundowane przez prowadzącą koło Justynę Pietrzak. Wśród nagród znalazły się m. in. wejściówki na spektakl w Domu Kultury przygotowany przez Paulinę Gralik pt. "Ta Alicja". Być może laureatki napiszą kolejne, fantastyczne recenzje teatralne.

            Poniżej prezentujemy recenzję Oliwii Motyckiej – zwyciężczyni konkursu. Należy dodać, że recenzja Oliwii nie jest w stu procentach pochlebna, jest szczera i subiektywna, a także pisana lekkim językiem. Te elementy właśnie zadecydowały o zwycięstwie.

                                                                                                                                  JP

 

Najlepsza recenzja