SiteLock

Zawody lekkoatletyczne

          Gimnazjalna drużyna dziewcząt zdobyła 32 punkty, zaś drużyna chłopców 34. Łączna liczba 66 punktów pozwoliła zdobyć  Wicemistrzostwo Powiatu. W ogólnej punktacji liceum dziewczęta zdobyły 47 punktów, chłopcy zdobyli 37. Łączna liczba punktów 84 uklasyfikowała nasz zespół na 2 pozycji.

 

            W Mistrzostwach Powiatu w lekkiej atletyce startowało 7 zespołów gimnazjum, naszą szkołę reprezentowali: Michał Wolski, Patryk Sulkowski, Oskar Kanigowski, Bartosz Owsianikow  (Jakub Kilaszewski), Marcin Szwaracki, Radosław Górtowski (Jakub Piwowarski), Bartosz Owsianikow,  Olaf Karminski, Łukasz Kiliński, Michał Lenartowicz, Zuzanna  Rosłonowska, Marta Najder, Wiktoria Gabrielczyk, Julia Zielińska, Alicja  Łakomiec, Aleksandra Stryjewska, Wiktoria Kułakowska, Kinga Chojnacka,  Marta Najder,  Zuzanna Rosłonowska Rezerwa- Amelia Orfin.

            Startowały 3 zespoły liceum/technikum. Nasza reprezentacja to: Julia Wysocka, Oliwia Tomaszewska, Maja Paprocka, Marcelina Marciniak, Jola Bruzdowska,  Monika  Jasińska, Patrycja Lewandowska, Karolina Olszewska, Aleksandra Klugiewicz, Wiktoria Pudlińska, Izabela Zelmańska, Joanna Nadworna, Patrycja Markiewicz, Dawid Szwaracki, Szymon Prądzyński, Łukasz Żółtewicz, Radosław Pilarski, Mateusz Osowski , Hubert Pawlewicz, Patryk Lewandowski ,Damian Zieliński, Mateusz Kuczkowski ,Patryk Grabkowski, Adrian Pęcak, Michał Szczepaniak, Remigiusz Kubacki.

 

Uzyskane wyniki:

Gimnazjum dziewczęta

konkurencja

Nazwisko i imię

miejsce

100m

Zuzanna Rosłonowska

IV

300m

Marta Najder

V

800m

Wiktoria Gabrielczyk

II

Skok w dal

Julia Zielińska

V

Pchnięcie kulą

Aleksandra Stryjewska

I

Rzut oszczepem

Alicja Łakomiec

IV

Sztafeta szwedzka

400

300

200

100

 

Wiktoria Kułakowska

Kinga Chojnacka

Marta Najder

Zuzanna Rosłonowska

 

 

III

 

Gimnazjum chłopcy

konkurencja

Nazwisko i imię

miejsce

100m

Michał Wolski

I

300m

Patryk Sulkowski

V

1500m

Oskar Kanigowski

I

Skok w dal

Bartosz Owsianikow

I

Pchnięcie kulą

Radoslaw Górtowski

VI

Rzut oszczepem

Bartosz Szwaracki

I

Sztafeta szwedzka

400

300

200

100

 

Michał Lenartowicz

Łukasz Kiliński

Olaf Kamiński

Bartosz Owsianikow

 

 

VI

           

Liceum dziewczęta

konkurencja

Nazwisko i imię

miejsce

100m

Julia Wysocka

Oliwia Tomaszewska

II

IV

300m

Maja Paprocka

Marcelina Marciniak

II

III

800m

Jolanta Bruzdowska

Monika Jasińska

I

IV

Skok w dal

Patrycja Lewandowska

Karolina Olszewska

III

V

Pchnięcie kulą

Dominika Mrozowska

Asia Nadworna

V

III

Rzut oszczepem

Wiktoria Pudlińska

Patrycja Markiewicz

III

II

 

Liceum chłopcy

konkurencja

Nazwisko i imię

miejsce

100m

Dawid Szwaracki

Jakub Rafiński

V

VI

300m

Radek Pilarski

Łukasz Żółtewicz

III

V

1500m

Hubert Pawlewicz

Mateusz Osowski

III

IV

Skok w dal

Mateusz Kuczkowski

Damian Zieliński

III

II

Pchnięcie kulą

Michał Szczepaniak

Remigiusz Kubacki

I

V

Rzut oszczepem

Patryk Grabkowski

Dawid Krzykowski

IV

V

            

Bardzo dziękujemy  za godne reprezentowanie NASZEJ SZKOŁY.

Nauczyciele w-f