SiteLock

"Działyński" najlepszy w lidze strzeleckiej

           Zakończenie ligi odbyło się w sali gimnastycznej "Wazówny". Podsumowania wyników dokonał kpt. rez. Sławomir Żochowski. W uroczystym wręczeniu nagród uczestniczyli starosta Andrzej Okruciński i dyrektor "Wazówny" Piotr Wiśniewski, a także nauczyciele "Wazówny", którzy współorganizowali ligę, to Lidia Kwiatkowska i Piotr Kurkowski. Za udział w zawodach podziękował uczniom i opiekunom wicedyrektor Dariusz Guzowski, który koordynował i nadzorował przebieg i organizację poszczególnych rund zawodów.

            Pierwsze miejsce zdobyła Kornelia Krebel, drugie Patrycja Bronikowska, a trzecie Patryk Trzpiot. To najlepsi strzelcy spośród gimnazjalistów z Golubia-Dobrzynia, Kowalewa Pomorskiego, Zbójna i Nowej Wsi.

            Patryk Trzpiot został Królem Strzelców, ponieważ zdobył najwięcej punktów zsumowanych z czterech tur ligi.

            W podsumowaniu sklasyfikowano także najlepszych strzelców z każdej szkoły: "Działyński: - Kornelia Krebel, Kowalewo Pomorskie - Jacek Maciołek, Nowa Wieś - Paweł Frącz, "Wazówna" - Dawid Fingas, Zbójno - Zuzanna Rzeszotarska.

            W lidze strzelali także licealiści z "Wazówny". W tej kategorii wystartowali uczestnicy zajęć strzeleckich, prowadzonych przez Piotra Kurkowskiego, w ramach Szkolnego Koła Mundurowego. Tu pierwsze miejsce zdobył Oskar Dąbrowski, drugie Mateusz Osowski, a trzecie Szymon Nozdrzykowski.

            Podczas podsumowania gimnazjaliści z "Działyńskiego" wykonali pokaz musztry paradnej, a dziewczęta z "Wazówny" zaprezentowały pokaz zumby.

 

ZAWODY PRZEPROWADZIŁA KOMISJA SĘDZIOWSKA W SKŁADZIE:

1

Sędzia główny, Komisja obliczeniowa

ŻOCHOWSKI Sławomir

2

Kierownik zawodów

KURKOWSKI Piotr, WITKOWSKI Przemysław

3

Sędzia stanowiskowy

KURKOWSKI Piotr, WITKOWSKI Przemysław

4

Obsługa techniczna

KWIATKOWSKA Lidia, BRZEZIŃSKI Grzegorz

 

                KONKURENCJA: karabin pneumatyczny, odległość 10 metrów, postawa stojąca z wolnej ręki, 3 strzały próbne, 10 ocenianych do dwóch tarcz.

                Z wyników uzyskanych podczas zawodów w 4 rundach strzeleckich zaliczano do punktacji indywidualnej i zespołowej 3 najlepsze z 4 odbytych serii.

                W lidze wystartowało 32 uczniów z 5 szkół gimnazjalnych oraz 8 uczniów z LO "Wazówna" .

               

 

Klasyfikacja INDYWIDUALNA Powiatowej Szkolnej Ligi Strzeleckiej, WYNIK KOŃCOWY, Kategoria – liceum

 

* - najsłabszy wynik, który zgodnie z regulaminem odpada z klasyfikacji końcowej

Miejsce

Nazwisko i imię/szkoła

Runda

Punkty

1

DĄBROWSKI Oskar

LO Wazówna G-D

I runda

88

II runda

88

III runda

87*

IV runda

90

Suma

266

2

OSOWSKI Mateusz

LO Wazówna G-D

I runda

85

II runda

92

III runda

87

IV runda

78*

Suma

264

3

NOZDRZYKOWSKI Szymon

LO Wazówna G-D

I runda

74*

II runda

89

III runda

86

IV runda

84

Suma

259

4

ŻÓŁTEWICZ Łukasz

LO Wazówna G-D

I runda

80*

II runda

81

III runda

87

IV runda

88

Suma

256

5

KRZYŻEK Miłosz

LO Wazówna G-D

I runda

81

II runda

84

III runda

75*

IV runda

87

Suma

252

6

MROZOWSKA Dominika

LO Wazówna G-D

I runda

76

II runda

82

III runda

82

IV runda

82

Suma

246

Miejsce

Nazwisko i imię/szkoła

Runda

Punkty

7

CIEPIELA Klaudia

LO Wazówna G-D

I runda

80

II runda

75

III runda

77

IV runda

74*

Suma

232

8

WIŚNIEWSKI Maciej

LO Wazówna G-D

I runda

78

II runda

77

III runda

76

IV runda

69*

Suma

231

 

 

Klasyfikacja INDYWIDUALNA Powiatowej Szkolnej Ligi Strzeleckiej, WYNIK KOŃCOWY, Kategoria – gimnazjum

 

* - najsłabszy wynik, który zgodnie z regulaminem odpada z klasyfikacji końcowej

Miejsce

Nazwisko i imię/szkoła

Runda

Punkty

1

KREBEL Kornelia

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

85 (1)

II runda

92 (5)

III runda

83* (1)*

IV runda

90 (3)

Suma

267 (9)

2

BRONIKOWSKA Patrycja

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

91 (1)

II runda

85* (4)*

III runda

88 (2)

IV runda

88 (1)

Suma

267 (4)

3

TRZPIOT Patryk

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

90 (3)

II runda

89 (3)

III runda

87* (1)*

IV runda

87 (2)

Suma

266 (8)

4

TROJANOWSKA Izabela

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

83* (0)*

II runda

89 (3)

III runda

89 (1)

IV runda

88 (2)

Suma

266

5

CIECHACKA Aurelia

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

89

II runda

89

III runda

79*

IV runda

86

Suma

264

6

SZOPA Weronika

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

83*

II runda

91

III runda

86

IV runda

85

Suma

262

Miejsce

Nazwisko i imię/szkoła

Runda

Punkty

7

SOKÓŁKA Wojciech

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

84

II runda

84

III runda

86

IV runda

83*

Suma

254

8

FINGAS Dawid

Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

86

II runda

83

III runda

83*

IV runda

84

Suma

253

9

CZARNECKI Sebastian

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

84

II runda

85

III runda

83

IV runda

81*

Suma

252

10

TULISZEWSKA Zuzanna

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

84

II runda

81

III runda

77*

IV runda

86

Suma

251

11

GRABOWSKI Bartosz

Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

70*

II runda

77

III runda

85

IV runda

83

Suma

245

12

POMIANKIEWICZ Michał Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

79

II runda

80

III runda

70*

IV runda

79

Suma

238

13

MACIOŁEK Jacek

Gimnazjum Kowalewo Pom

I runda

79

II runda

84

III runda

73

IV runda

70*

Suma

236

14

CHEŁKOWSKI Marcel

Gimnazjum Kowalewo Pom

I runda

80

II runda

75*

III runda

77

IV runda

77

Suma

234

15

PIĄTEK Kacper

Gimnazjum Kowalewo Pom

I runda

77

II runda

75

III runda

72*

IV runda

76

Suma

228

16

RÓŻAŃSKI Jakub

Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

70

II runda

76

III runda

70*

IV runda

81

Suma

227

17

LUBERADZKA Patrycja

Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

74

II runda

58*

III runda

75

IV runda

77

Suma

226

18

RZESZOTARSKA Zuzanna Gimnazjum Zbójno

I runda

61*

II runda

69

III runda

77

IV runda

77

Suma

223

19

IGIELSKA Dominika

Gimnazjum Zbójno

I runda

53*

II runda

80

III runda

67

IV runda

72

Suma

219

20

OSTROWSKI Kamil

Gimnazjum Zbójno

I runda

57*

II runda

70

III runda

73

IV runda

74

Suma

217

21

FOKSIŃSKI Miłosz

Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

77

II runda

59*

III runda

73

IV runda

66

Suma

216

22

KROPLEWSKI Szymon

Gimnazjum Zbójno

I runda

70

II runda

49*

III runda

68

IV runda

65

Suma

203

23

SZABLEWSKI Mikołaj

Gimnazjum Kowalewo Pom

I runda

62

II runda

61

III runda

58

IV runda

56*

Suma

181

24

ARCISZEWSKI Adrian

Gimnazjum Zbójno

I runda

53

II runda

47*

III runda

56

IV runda

68

Suma

177

25

SIUDOWSKI Jakub

Gimnazjum Zbójno

I runda

55

II runda

58

III runda

57

IV runda

52*

Suma

170

26

FRĄCZ Paweł

Gimnazjum Nowa Wieś

I runda

74

II runda

82

III runda

ns

IV runda

ns

Suma

156

27

KRUCZYŃSKI Damian

Gimnazjum Nowa Wieś

I runda

76

II runda

77

III runda

ns

IV runda

ns

Suma

153

28

GROTKOWSKI Patryk

ZHP Nowa Wieś

I runda

65

II runda

72

III runda

ns

IV runda

ns

Suma

137

29

OLKOWSKI Bartosz

ZHP Nowa Wieś

I runda

60

II runda

61

III runda

ns

IV runda

ns

Suma

121

30

ZIELIŃSKI Mateusz

Gimnazjum Nowa Wieś

I runda

50

II runda

68

III runda

ns

IV runda

ns

Suma

118

31

KONCZALSKI Mateusz

ZHP Nowa Wieś

I runda

43

II runda

68

III runda

ns

IV runda

ns

Suma

111

32

POLOWCZYK Monika

Gimnazjum Kowalewo Pom

I runda

ns

II runda

64

III runda

ns

IV runda

ns

Suma

64

 

 

Klasyfikacja DRUŻYNOWA Powiatowej Szkolnej Ligi Strzeleckiej, WYNIK KOŃCOWY, Kategoria – gimnazjum

* - najsłabszy wynik, który zgodnie z regulaminem odpada z klasyfikacji końcowej

Miejsce

Szkoła

Runda

Razem punkty

1

Gimnazjum „Działyński” II

Golub-Dobrzyń

I runda

257*

II runda

265

III runda

263

IV runda

261

Suma

789

2

Gimnazjum „Działyński” III

Golub-Dobrzyń

I runda

258

II runda

265

III runda

248*

IV runda

259

Suma

782

3

Gimnazjum „Działyński” I

Golub-Dobrzyń

I runda

258

II runda

255

III runda

247*

IV runda

254

Suma

767

4

Gimnazjum „Wazówna” I

Golub-Dobrzyń

I runda

239

II runda

221*

III runda

228

IV runda

240

Suma

707

5

Gimnazjum „Wazówna” II

Golub-Dobrzyń

I runda

217

II runda

212*

III runda

228

IV runda

230

Suma

675

6

Gimnazjum

Kowalewo Pomorskie I

I runda

218

II runda

220

III runda

203

IV runda

202*

Suma

641

7

Gimnazjum I

Zbójno

I runda

165*

II runda

208

III runda

197

IV runda

198

Suma

603

8

Gimnazjum

Zbójno II

I runda

184

II runda

165*

III runda

201

IV runda

210

Suma

595

9

Gimnazjum

Nowa Wieś

I runda

200

II runda

227

III runda

ns

IV runda

ns

Suma

427

10

ZHP

Nowa Wieś

I runda

168

II runda

201

III runda

ns

IV runda

ns

Suma

369

11

Gimnazjum

Kowalewo Pomorskie II

I runda

80

II runda

139

III runda

77*

IV runda

77

Suma

296

Sędzia Główny

ŻOCHOWSKI Sławomir