SiteLock

Wiosenne Targi Pracy i Edukacji „CZAS KARIERY”

             Uczniowie mogli porozmawiać z doradcami zawodowymi, przedstawicielami uczelni oraz służb mundurowych. Osoby poszukujące pracy, miały natomiast możliwość zapoznać się z ofertami pracodawców i instytucji, działających na terenie kraju i za granicą.

            Uroczystej inauguracji Targów w imieniu organizatorów dokonała Małgorzata Taranowicz,  Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Komendant Ochotniczych Hufców Pracy oraz Andrzej Okruciński, Starosta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego.

         Swoje stoiska wystawiło 20 wystawców: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Toruniu, Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu, Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Brodnicy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w  Toruniu, Wyższa Szkoła Demokracji w Grudziądzu, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Kolegium Jagiellońskie- Toruńska Szkoła Wyższa, Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j.,  Covebo Work Office Sp. z o.o, ADECCO POLAND Sp. z o.o., PLASTICA Sp. z o.o, Fugazi, Sherpa International Force  Sp. z o.o, Pflege Mit Herz24 Sp. z o.o., Herz24 Sp. z o.o., Spitra-Polska Sp. z o.o., MJB-JOBS, PHU Gra-Mar Joanna Malinowska.

            W trakcie targów część wystawców dokonała prezentacji swojej oferty, a pośrednik pracy z Punktu Pośrednictwa Pracy OHP zachęcała do skorzystania z oferty Ochotniczych Hufców Pracy.

           Uczniowie klasy II LO Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu uczestniczyli w zajęciach z doradcami zawodowymi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej: Moniką Kosiorowską i Mariuszem Łukasiakiem pod tytułem "Trening kompetencji uniwersalnych".

                                                                                                                      Joanna Tabor