SiteLock

Gimnazjaliści strzelają - runda III

 Klasyfikacja INDYWIDUALNA GIMNAZJUM - III runda

Miejsce

Nazwisko i imię

Punkty

10x

1

Trojanowska Izabela

89

 

2

Trzpiot Patryk

87

 

3

Sokółka Wojciech

86

5x9

4

Szopa Weronika

86

4x9

5

Grabowski Bartosz

85

 

6

Krebel Kornelia

83

 

7

Czarnecki Sebastian

83

 

8

Fingas Dawid

83

 

9

Ciechacka Aurelia

79

 

10

Chełkowski Marcel

77

2

11

Tuliszewska Zuzanna

77

4x9

12

Rzeszotarska Zuzanna

77

3x9

13

Luberacka Patrycja

75

 

14

Foksiński Miłosz

73

1

15

Ostrowski Kamil

73

2x9

16

Maciołek Jacek

73

1x9

17

Piątek Kacper

72

 

18

Pomiankiewicz Michał

70

1

19

Różański Jakub

70

 

20

Kroplewski Szymon

68

 

21

Igielska Dominika

67

 

22

Szablewski Mikołaj

58

 

23

Siudowski Jakub

57

 

24

Arciszewski Adrian

56

 

25

Konczalski Mateusz

NS

 

25

Olkowski Bartosz

NS

 

25

Grotkowski Patryk

NS

 

25

Kruczyński Damian

NS

 

25

Frącz Paweł

NS

 

25

Zieliński Mateusz

NS

 

25

Bronikowska Patrycja

NS

 

25

Polowczyk Monika

NS

 

 

 

Strzelanie uzupełniające z II rundy

 

Nazwisko i imię

Punkty

10x

 

Szablewski Mikołaj

61

 

 

Maciołek Mikołaj

84

 

 

Strzelanie uzupełniające z I rundy

 

Nazwisko i imię

Punkty

10x

 

Chełkowski Marcel

80

 

 

Klasyfikacja DRUŻYNOWA GIMNAZJUM - III runda

Miejsce

Szkoła

Nazwisko i imię

Razem punkty

1

Gimnazjum „Działyński” III

Golub-Dobrzyń

Krebel Kornelia

83

Ciechacka Aurelia

79

Sokółka Wojciech

86

Gimnazjum „Działyński” III Golub-Dobrzyń

248

2

Gimnazjum „Działyński” I

Golub-Dobrzyń

Tuliszewska Zuzanna

77

Trzpiot Patryk

87

Czarnecki Sebastian

83

Gimnazjum „Działyński” I Golub-Dobrzyń

247

3

Gimnazjum „Wazówna” II

Golub-Dobrzyń

Różański Jakub

70

Grabowski Bartosz

85

Foksiński Miłosz

73

Gimnazjum „Wazówna” II Golub-Dobrzyń

228

4

Gimnazjum „Wazówna” I

Golub-Dobrzyń

Luberadzka Patrycja

75

Pomiankiewicz Michał

70

Fingas Dawid

83

Gimnazjum „Wazówna” I Golub-Dobrzyń

228

5

Gimnazjum

Kowalewo Pomorskie I

Piątek Kacper

72

Szablewski Mikołaj

58

Maciołek Jacek

73

Gimnazjum Kowalewo Pomorskie I

203

6

Gimnazjum

Zbójno II

Rzeszotarska Zuzanna

77

Kroplewski Szymon

68

Arciszewski Adrian

56

Gimnazjum Zbójno II

201

7

Gimnazjum

Zbójno I

Igielska Dominika

67

Siudowski Jakub

57

Ostrowski Kamil

73

Gimnazjum Zbójno I

197

8

Gimnazjum „Działyński” II

Golub-Dobrzyń

Szopa Weronika

86

Bronikowska Patrycja

ns

Trojanowska Izabela

89

Gimnazjum „Działyński” II Golub-Dobrzyń

175

9

Gimnazjum

Kowalewo Pomorskie II

Chełkowski Marcel

77

Polowczyk Monika

ns

 

 

Gimnazjum Kowalewo Pomorskie II

77

10

Gimnazjum

Nowa Wieś

Kruczyński Damian

ns

Frącz Paweł

ns

Zieliński Mateusz

ns

Gimnazjum Nowa Wieś

0

10

ZHP
Nowa Wieś

Konczalski Mateusz

ns

Olkowski Bartosz

ns

Grotkowski Patryk

ns

ZHP Nowa Wieś

0

 

 

Klasyfikacja INDYWIDUALNA po III rundzie

Miejsce

Nazwisko i imię/szkoła

Runda

Punkty

1

TRZPIOT Patryk

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

90

II runda

89

III runda

87

Suma

266

2

TROJANOWSKA Izabela

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

83

II runda

89

III runda

89

Suma

261

3

KREBEL Kornelia

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

85

II runda

92

III runda

83

Suma

260

Miejsce

Nazwisko i imię/szkoła

 

Runda

Punkty

4

SZOPA Weronika

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

83

II runda

91

III runda

86

Suma

260

5

CIECHACKA Aurelia

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

89

II runda

89

III runda

79

Suma

257

6

SOKÓŁKA Wojciech

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

84

II runda

84

III runda

86

Suma

254

7

CZARNECKI Sebastian

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

84

II runda

85

III runda

83

Suma

252

8

FINGAS Dawid

Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

86

II runda

83

III runda

83

Suma

252

9

TULISZEWSKA Zuzanna

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

84

II runda

81

III runda

77

Suma

242

10

MACIOŁEK Jacek

Gimnazjum Kowalewo Pom

I runda

79

II runda

84

III runda

73

Suma

236

11

GRABOWSKI Bartosz

Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

70

II runda

77

III runda

85

Suma

232

12

CHEŁKOWSKI Marcel

Gimnazjum Kowalewo Pom

I runda

80

II runda

75

III runda

77

Suma

232

13

POMIANKIEWICZ Michał Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

79

II runda

80

III runda

70

Suma

229

Miejsce

Nazwisko i imię/szkoła

 

Runda

Punkty

14

PIĄTEK Kacper

Gimnazjum Kowalewo Pom

I runda

77

II runda

75

III runda

72

Suma

224

15

RÓŻAŃSKI Jakub

Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

70

II runda

76

III runda

70

Suma

216

16

FOKSIŃSKI Miłosz

Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

77

II runda

59

III runda

73

Suma

209

17

RZESZOTARSKA Zuzanna Gimnazjum Zbójno

I runda

61

II runda

69

III runda

77

Suma

207

18

LUBERADZKA Patrycja

Gimnazjum Wazówna G-D

I runda

74

II runda

58

III runda

75

Suma

207

19

OSTROWSKI Kamil

Gimnazjum Zbójno

I runda

57

II runda

70

III runda

73

Suma

200

20

IGIELSKA Dominika

Gimnazjum Zbójno

I runda

53

II runda

80

III runda

67

Suma

200

21

KROPLEWSKI Szymon

Gimnazjum Zbójno

I runda

70

II runda

49

III runda

68

Suma

187

22

SZABLEWSKI Mikołaj

Gimnazjum Kowalewo Pom

I runda

62

II runda

61

III runda

58

Suma

181

23

BRONIKOWSKA Patrycja

Gimnazjum Działyński G-D

I runda

91

II runda

85

III runda

ns

Suma

176

Miejsce

Nazwisko i imię/szkoła

 

Runda

Punkty

24

SIUDOWSKI Jakub

Gimnazjum Zbójno

I runda

55

II runda

58

III runda

57

Suma

170

25

FRĄCZ Paweł

Gimnazjum Nowa Wieś

I runda

74

II runda

82

III runda

ns

Suma

156

26

ARCISZEWSKI Adrian

Gimnazjum Zbójno

I runda

53

II runda

47

III runda

56

Suma

156

27

KRUCZYŃSKI Damian

Gimnazjum Nowa Wieś

I runda

76

II runda

77

III runda

ns

Suma

153

28

GROTKOWSKI Patryk

ZHP Nowa Wieś

I runda

65

II runda

72

III runda

ns

Suma

137

29

OLKOWSKI Bartosz

ZHP Nowa Wieś

I runda

60

II runda

61

III runda

ns

Suma

121

30

ZIELIŃSKI Mateusz

Gimnazjum Nowa Wieś

I runda

50

II runda

68

III runda

ns

Suma

118

31

KONCZALSKI Mateusz

ZHP Nowa Wieś

I runda

43

II runda

68

III runda

ns

Suma

111

32

POLOWCZYK Monika

Gimnazjum Kowalewo Pom

I runda

ns

II runda

64

III runda

ns

Suma

64

 

Klasyfikacja DRUŻYNOWA po III rundzie

Miejsce

Szkoła

Runda

Razem punkty

1

Gimnazjum „Działyński” III

Golub-Dobrzyń

I runda

258

II runda

265

III runda

248

Suma

771

2

Gimnazjum „Działyński” I

Golub-Dobrzyń

I runda

258

II runda

255

III runda

247

Suma

760

3

Gimnazjum „Działyński” II

Golub-Dobrzyń

I runda

257

II runda

265

III runda

175

Suma

697

4

Gimnazjum „Wazówna” I

Golub-Dobrzyń

I runda

239

II runda

221

III runda

228

Suma

688

5

Gimnazjum „Wazówna” II

Golub-Dobrzyń

I runda

217

II runda

212

III runda

228

Suma

657

6

Gimnazjum

Kowalewo Pomorskie I

I runda

218

II runda

220

III runda

203

Suma

641

7

Gimnazjum I

Zbójno

I runda

165

II runda

208

III runda

197

Suma

570

8

Gimnazjum

Zbójno II

I runda

184

II runda

165

III runda

201

Suma

550

9

Gimnazjum

Nowa Wieś

I runda

200

II runda

227

III runda

ns

Suma

427

10

ZHP

Nowa Wieś

I runda

168

II runda

201

III runda

ns

Suma

369

11

Gimnazjum

Kowalewo Pomorskie II

I runda

80

II runda

139

III runda

77

Suma

296

 

Sędzia Główny

ŻOCHOWSKI Sławomir