SiteLock

Uwaga gimnazjaliści - konkurs historyczny

Konkurs historyczny

             Uwaga uczniowie klas III gimnazjalnych i VII szkół podstawowych zapraszamy do udziału w konkursie  historycznym „Od upadku I Rzeczpospolitej  do odzyskania niepodległości”. Patronat nad konkursem objęli Kujawsko - Pomorski Kurator Oświaty i Starosta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

 

Regulamin konkursu - PDF

 

 

Konkurs "Krytyk teatralny"

Konkurs "Krytyk teatralny"

             Uwaga uczniowie starszych klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych, którzy mieliście okazję obejrzeć spektakl Szkolnego Koła Teatralnego "Z górki" pt. "Spełniaj Marzenia". Zapraszamy do udziału w konkursie literackim na  recenzję teatralną spektaklu.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE 

 

Regulamin konkursu - PDF

 

 

Policja w "Wazównie"

15.03.2018

            W Zespole Szkół nr 1 im. Anny Wazówny odbyło się kolejne spotkanie z policjantami - Małgorzatą Lipińską i dzielnicowym Robertem Wiśniewskim. W spotkaniu brały udział drugie klasy gimnazjum.

Czytaj więcej - Policja w "Wazównie"

Gimnazjaliści na basenie

14.03.2018

            Uczniowie gimnazjum w ramach wychowania fizycznego odbywają również zajęcia na pływalni. Pierwsza na basen do Kowalewa Pomorskiego wyjechała grupa chłopców pod opieką Lidii Kwiatkowskiej i Piotra Kurkowskiego.

Czytaj więcej - Gimnazjaliści na basenie

Pomoc Polaków w ratowaniu Żydów

13.03.2018

            Uczniowie klasy humanistyczno-medialnej 1LC wzięli udział w otwarciu  wystawy i w wykładzie "Zapomniani bohaterowie - pomoc Polaków w ratowaniu Żydów w czasie II wojny światowej". Spotkanie odbyło się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Golubiu-Dobrzyniu, a jej organizatorem był Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu.

Czytaj więcej - Pomoc Polaków w ratowaniu Żydów

Tropem wilczym

04.03.2017

            Uczniowie "Wazówny" uczestniczyli w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem wilczym".

Czytaj więcej - Tropem wilczym

Sukces gimnazjalisty!

01.03.2018

            Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 wzięli udział w II Bydgoskim Teście Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych. Test propagujący wiedzę o polskim podziemiu antykomunistycznym odbył się pod patronatem Wojewody w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

Czytaj więcej - Sukces gimnazjalisty!

Szkoła Dialogu

01.03.2018

            Uczniowie "Wazówny" uczestniczyli w gali Szkoły Dialogu 2017. W ubiegłym roku gimnazjaliści pod kierunkiem Justyny Radzimińskiej brali udział w projekcie organizowanym przez Forum Dialogu. To program edukacyjny, którego celem jest zapoznanie uczniów szkół ponadpodstawowych z historią Żydów w Polsce.

Czytaj więcej - Szkoła Dialogu