SiteLock

Zaproszenie na zebranie z rodzicami

UWAGA!

ZMIANA GODZINY ZEBRANIA Z RODZICAMI 

            W związku z potrzebą poinformowania rodziców uczniów o przebiegu prac  termomodernizacyjnych budynku szkolnego, ulega zmianie organizacja spotkań z rodzicami w dniu 11 stycznia.

Czytaj więcej - Zaproszenie na zebranie z rodzicami

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

            Nieubłaganie szybko płynący czas sprawił, że znaleźliśmy się u progu Świąt Bożego Narodzenia i długo wyczekiwanej przerwy świątecznej.  W szkole trwa nieustannie termomodernizacja, która co tydzień przynosi coś nowego i powoli przybliża nas do upragnionego jej końca. 

 

Czytaj więcej - Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

X Jubileuszowy Koncert Kolęd i Utworów Świątecznych

21.12.2017

              Jak każdego roku w okresie przedświątecznym uczniowie "Wazówny" prezentują swoje umiejętności muzyczne i wokalne podczas koncertu kolęd i utworów świątecznych związanych ze świętami Bożego Narodzenia. W tym roku koncert ze względu na remont w szkole odbył się w Miejskim Domu Kultury, a uczestniczyli w nim także absolwenci naszej szkoły.

Czytaj więcej - X Jubileuszowy Koncert Kolęd i Utworów Świątecznych

Konkurs nt. ochrony zdrowia

19.12.2017

            Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Golubiu-Dobrzyniu przeprowadziła konkurs plastyczny adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Edyta Kryłow zajęła II miejsce, a Wiktoria Gabrielczyk otrzymała wyróżnienie.

 

 

Czytaj więcej - Konkurs nt. ochrony zdrowia

Wigilijna pomoc

14.12.2017

            Uczniowie klasy z I LD oraz Samorząd Uczniowski przeprowadzili charytatywną akcję na rzecz Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej we Wielgiem.

Czytaj więcej - Wigilijna pomoc

Kolejne spotkanie z doradcą zawodowym

14.12.2017

            Uczniowie wszystkich klas maturalnych wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez doradcę zawodowego z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Toruniu.

Czytaj więcej - Kolejne spotkanie z doradcą zawodowym

Pamięć o ofiarach z historią w tle

13.12.2017

            W "Wazównie" uczniowie klas humanistyczno-medialnych spotkali się, aby uczcić pamięć ofiar stanu wojennego i przypomnieć fakty historyczne związane z tym wydarzeniem.

Czytaj więcej - Pamięć o ofiarach z historią w tle

Zwycięska potyczka na zamku golubskim

09.12.2017

            W sobotę odbyła sie gala finałowa II Turnieju na Zamku  „Potyczki wierszowane”. Pierwsze miejsce w kategorii III (młodzież) zajęła uczennica „Wazówny” - Julia Skonieczna, a wyróżnienie zdobyła Julia Pawlicka.

Czytaj więcej - Zwycięska potyczka na zamku golubskim

Światowy Dzień AIDS

8.12.2017

           Z inicjatywy pedagog Beaty Stawskiej oraz Justyny Pietrzak, Anny Puchałki oraz Anny Borkowskiej w szkole zorganizowano obchody Światowego Dnia AIDS. Z tej okazji zaproszono dyrektor Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej mgr inż. Iwonę Malinowską oraz Helenę Melerską.

Czytaj więcej - Światowy Dzień AIDS

Gimnazjum laureatem EDUinspiracji

7.12.2017

            W Reducie Banku Polskiego w Warszawie odbyła się gala rozdania nagród w konkursie "EDUinspiracje, EDUinspirator, EDUinspiracje – Media". Projekt Why Maths? realizowany przez Gimnazjum im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu został laureatem w kategorii specjalnej "30-lecie ERASMUS +".

Czytaj więcej - Gimnazjum laureatem EDUinspiracji