SiteLock

Liceum i technikum zapraszają do podjęcia nauki

REKRUTACJA

            Od 17 maja można w naszej szkole składać wnioski o przyjęcie do klas I  trzyletniego liceum ogólnokształcącego oraz czteroletniego technikum. "Wazówna" zaprasza do podjęcia nauki w liceum, w którym można wybierać spośród sześciu proponowanych rozszerzeń oraz do technikum, w którym do wyboru są dwa zawody.

Czytaj więcej - Liceum i technikum zapraszają do podjęcia nauki

Bezpieczna szkoła

21-25.05.2018

            Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna szkoła Cyfrowa”. Projekt jest realizowany w ramach programu rządowego BEZPIECZNA + przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”.

Czytaj więcej - Bezpieczna szkoła

"Wazówna" na pudle

22.05.2018

            Na Stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu, odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej - "Wazówna" na pudle

Bal na Zamku

10.05.2018

             W komnatach Zamku Golubskiego odbył się Bal Gimnazjalistów. Dwie klasy gimnazjum wraz z wychowawczyniami -  Danutą Trąbczyńska i Ewą Tułodziecką orazi przebywającą na urlopie Dorotą Borowską - biesiadowały i tańczyły w historycznej scenerii Zamku Anny Wazówny.

Czytaj więcej - Bal na Zamku

Wycieczka do Wiednia

            Zapraszam rodziców uczniów biorących udział w wycieczce do Pragi i Wiednia na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 16 maja 2018 r. o godz. 16.30 w sali nr 113.

 Iwona Kalińska

 

Zebranie z rodzicami

            Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny zaprasza wszystkich rodziców na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami klas. Spotkanie odbędzie się 16 maja 2018 r. o godzinie 17:00. Bardzo proszę o niezawodne przybycie.

 

 

Dni wolne od zajęć lekcyjnych

            Przypominam uczniom naszego Gimnazjum i Liceum, że dzień 30 kwietnia 2018 r. jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. Uczniowie Liceum wracają do szkoły na zajęcia 9 maja 2018 r. natomiast uczniowie Gimnazjum 4 maja 2018 r.