SiteLock

Uwaga kandydaci do pierwszych klas Liceum Ogólnokształcącego!

            W piątek 13 lipca 2018 r. o godzinie 10:00 podana zostanie do publicznej wiadomości lista kandydatów przyjętych do pierwszych klas Liceum Ogólnokształcącego. Lista zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń na parterze szkoły.

W poniedziałek 16 lipca o godzinie 17:00 w auli na pierwszym piętrze odbędzie się spotkanie dyrekcji szkoły z rodzicami i kandydatami, którzy w wyniku prac Komisji Rekrutacyjnej zostali przyjęci do klas pierwszych.

Serdecznie zapraszam na spotkanie.

Liceum i technikum zapraszają do podjęcia nauki

REKRUTACJA

            Od 17 maja można w naszej szkole składać wnioski o przyjęcie do klas I  trzyletniego liceum ogólnokształcącego oraz czteroletniego technikum. "Wazówna" zaprasza do podjęcia nauki w liceum, w którym można wybierać spośród sześciu proponowanych rozszerzeń oraz do technikum, w którym do wyboru są dwa zawody.

Czytaj więcej - Liceum i technikum zapraszają do podjęcia nauki

Na kajakach

20.06 2018

            Nauczyciele wychowania fizycznego, jak co roku, zorganizowali dla pierwszych klas liceum wycieczkę na kajaki do Bachotka.

Czytaj więcej - Na kajakach

Olimpiada OC

20.06.2018

            Reprezentacja mundurówki z "Wazówny" zajęła, wraz z zespołem z Jabłonowa Pomorskiego, szóste miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Obrony Cywilnej.

Czytaj więcej - Olimpiada OC

WDŻ w Sanepidzie i szpitalu

18.06.2018

            W ramach lekcji Wychowanie do życia w rodzinie, uczniowie gimnazjum wraz z nauczycielem Anną Werner-Dudkiewicz odwiedzili Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Oddział Ginekologiczno – Położniczy Szpitala Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu.

Czytaj więcej - WDŻ w Sanepidzie i szpitalu

Wycieczka do Wiednia

10-14.06.2018

            Uczniowie Wazówny wzięli udział w wycieczce, podczas której zwiedzili dwie stolice: Pragę i Wiedeń. Była to wspaniała okazja poznania historii i kultury dwóch państw.

Czytaj więcej - Wycieczka do Wiednia

Stypendium Starosty

Uwaga stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych

            Istnienie możliwość otrzymania jednorazowego stypendium Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego. Regulamin przyznawania stypendium oraz wniosek znajdują się w załączniku lub u pedagoga szkolnego. Wypełnione wnioski prosimy składać u pedagoga szkolnego do 21 czerwca 2018 r.

 

załącznik

 

Klauzula informacyjna dotycząca stypendium