SiteLock

Klauzula informacyjna - ogólna

            Zgodnie z art. 13 ust. 1i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych- RODO)-,,Rozporządzenie’,

Czytaj więcej - Klauzula informacyjna - ogólna

Zawód: żołnierz!

16.10.2018

            Uczniowie klas mundurowych "Wazówny" spotkali się z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Brodnicy. Tematem spotkania była służba wojskowa, omówiono ścieżki kariery wojskowej, którymi może pójść absolwent liceum. 

Czytaj więcej - Zawód: żołnierz!

Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

12.10.2018

            Nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły, zaproszeni goście oraz uczniowie "Wazówny" uczestniczyli w obchodach święta KEN. Spotkali w auli szkolnej, gdzie nie zabrakło życzeń, kwiatów i nagród. Szkolne Koło Teatralne zaprezentowało przedstawienie.

Czytaj więcej - Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Konkurs astronomiczny rozstrzygnięty

25.09.2018         

            Uroczysta Gala wręczenia nagród w VI Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym dla uczniów szkół województwa kujawsko-pomorskiego. Nasze uczennice z 3ga - Klaudia Grajek i Julia Kubacka - zajęły II miejsce w kategorii „Zgrany Astroteam”. Przygotowały pracę pt. „Lecimy w kosmos, czyli budujemy rakietę”. Za to dziewczęta otrzymały lunety celestron i pamiątkowe dyplomy.

Czytaj więcej - Konkurs astronomiczny rozstrzygnięty

Pierwsze zebranie rodziców za nami

12.09.2018

            Za nami pierwsze zebranie rodziców uczniów "Wazówny". Podczas wywiadówki rodzice mogli spotkać się z wychowawcami i dowiedzieć więcej o organizacji roku szkolnego 2018/2019. Wybrano też trójki klasowe oraz przedstawicieli do szkolnej Rady Rodziców.

Czytaj więcej - Pierwsze zebranie rodziców za nami

"Wazówna" we współpracy z NATO MP COE

10.09.2018           

            W Zespole Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu - Dobrzyniu gościł płk dypl. Grzegorz Wasielewski - dyrektor Centrum Eksperckiego Policji Wojskowych NATO w Bydgoszczy.

Czytaj więcej - "Wazówna" we współpracy z NATO MP COE

Olimpiada w „Wazównie”

03.10.2018

            Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności jest inicjatywą edukacyjną podjętą przez Uniwersytet Warszawski (Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych) we współpracy z wiodącymi ośrodkami akademickimi z całego kraju. Zawody szczebla okręgowego (województwo kujawsko-pomorskie) organizuje Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny. Zgłoszenia uczniów, którzy chcą wziąć udział w olimpiadzie należy składać do 12.10.2018 r.

Czytaj więcej - Olimpiada w „Wazównie”

Uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny

03.09.2018           

            Nauczyciele i uczniowie oraz goście uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 spotkali się na szkolnym boisku, gdzie dyrektor Piotr Wiśniewski zainaugurował kolejny rok szkolny w "Wazównie".

Czytaj więcej - Uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny

Szanowni Rodzice uczniów klas pierwszych liceum

            Tradycyjnie każdego roku, pod koniec września w szkole odbywa się miła uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Jest ona świetną okazją do bliższego zapoznania się uczniów ze wszystkimi nauczycielami uczącymi w naszej szkole. Dyrekcja szkoły i Rada Pedagogiczna bardzo cenią sobie obecność rodziców na tej uroczystości, którzy z dumą obserwują wejście swoich dzieci w społeczność uczniowską Wazówny.

            Zapraszam zatem serdecznie wszystkich rodziców na uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych, która odbędzie się 26 września o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu.

 

 

Egzamin maturalny 2019

Dostosowanie warunków i form przeprowadzania egzaminu maturalnego

            Każdy uczeń przystępujący do egzaminu maturalnego, który do 21 grudnia 2018 r. przyniesie do pedagoga szkolnego opinię z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej o specyficznych trudnościach w uczeniu się (dysleksja) ma prawo przystąpić do egzaminu w warunkach i formach dostosowanych do jego potrzeb wg zaleceń Poradni.

Czytaj więcej - Egzamin maturalny 2019